Informace pro veřejnost

Po tímto obchodním jménem společnost Střechy Novotný s.r.o.realizuje rekonstrukce i střechy na klíč od r.2001. Avšak historií firmy se prolínají životy dnes již čtyř generací mužů stejného jména a tak se můžeme pochlubit dlouholetou rodinnou tradicí a bohatými zkušenostmi, díky kterým vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni. Realizujeme střechy novostaveb i menší či celkové rekonstrukce u budov RD, rekreačních,komerčních i historických objektů.

Samotná realizace střechy začíná :

a) Poptávkou klienta

Pokud máte zájem o naše služby, zašlete nám vaši poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře, využijte e-mail či telefonický kontakt uvedený na našich stránkách nebo nás navštivte osobně na adrese naší firmy.

b) Zpracování bezplatné cenové nabídky

Na základě vaší poptávky zpracujeme podrobnou nezávaznou cenovou nabídku. Pro zpracování nabídky je zapotřebí poskytnout projektovou dokumentaci (u novostaveb). Je však běžnou praxí osobní zaměřování zakázky přímo v místě realizace.

c) Osobní konzultace a příprava smlouvy

d) Uzavření smlouvy o dílo

e) Vlastní realizace díla

f) Předání hotového díla zákazníkovi na základě předávacího protokolu, vyúčtování a předání veškerých ostatních dokladů (záruční listy aj.)